Na rodzinne obiady Rzeszów zapraszamy do Kulis!

obiady Rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Na rodzinne obiady Rzeszów zapraszamy do Kulis!

Smaczny, domowy obiad dla całej rodziny zamówisz w Restauracji Kulisy. Nasza kuchnia jest bardzo urozmaicona, więc każdy znajdzie dla siebie takie danie, które przypadnie mu do gustu. Oferujemy zarówno tradycyjne menu a la carte, jak i specjalne menu dla dzieci. W Kulisach każdy zje pyszny i zdrowy obiad w Rzeszowie, a dzieci będą mogły po posiłku oddać się beztroskiej zabawie w przygotowanym dla nich kąciku.

Rodzinne obiady Rzeszów – menu dla każdego członka rodziny

Nasz utalentowany szef kuchni zaskakuje kreatywnością i estetyką potraw podawanych w restauracji. W Kulisach możesz wybrać dla siebie specjalne danie, z menu a la carte albo lunch menu (od poniedziałku do piątku). Menu a la carte kryje wiele doskonałych kompozycji, zarówno wykwintne przystawki, które rozbudzą kubki smakowe, smaczne zupy, dania główne z idealnie dobranymi dodatkami, makarony własnej produkcji, a także wyśmienite desery. Lunch menu zmieniamy natomiast na każdy dzień. Zestaw składa się z zupy i dania głównego. W promocyjnej cenie można dokupić do niego ciasto dnia. Zawsze inne, świeże, rozpływające się w ustach.

Restauracja Kulisy układa również specjalne menu dla najmłodszych gości. Staramy się trafić w gust także dzieciom, przyrządzając dla nich smaczne i zdrowe obiady Rzeszów. Z pewnością posmakuje im pyszny rosołek z makaronem, naleśniki czy fileciki z frytkami i surówką oferowany przez szefa kuchni.

Restauracja z kącikiem zabaw dla dzieci

Kulisy to nie tylko restauracja z menu dla dzieci, ale też specjalnym kącikiem zabaw, w którym spędzą miłe chwile po zjedzonym obiedzie. Rodzice czy krewni mogą w tym czasie spokojnie porozmawiać i zrelaksować się, bez zapewniania dzieciom rozrywki, aby się nie nudziły w lokalu. W naszym kąciku znajduje się stolik, krzesełka, liczne zabawki dla dzieci i miękkie dywaniki do siedzenia. Dzieci będą mogły zabawić się w nim samemu albo znaleźć nowych przyjaciół.

Kulisy – u nas poczujesz się jak w domu!

Smacznie, zdrowo, w przyjemnej atmosferze – tak upływają u nas obiady w Rzeszowie. Zapraszamy serdecznie do Kulis na co dzień i od święta. Dla każdej rodziny przygotujemy przepyszny obiad z deserem. Istnieje możliwość także przyrządzania każdego z dań w wersji bezglutenowej, o czym pisaliśmy już tutaj. W Kulisach poczujesz się jak w domu, a serdeczna obsługa zadba o Twoje zadowolenie i zadowolenia Twoich bliskich.