Imprezy okolicznościowe Rzeszów – spotkania na każdą okazję

imprezy okolicznościowe Rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Imprezy okolicznościowe Rzeszów – spotkania na każdą okazję

Imprezy okolicznościowe to nie tylko chrzciny, komunie, wesela, które również organizujemy, ale też spotkania na inne okazje. Urodziny, imieniny, jubileusze, rocznice, a nawet przyjazd do miasta dawno niewidzianych bliskich, stanowi świetną okazję do świętowania. W naszej restauracji każdy powód jest dobry, aby urządzać imprezy okolicznościowe Rzeszów, które spełnią oczekiwania naszych gości. Zobacz, co mamy Ci do zaoferowania!

MENU OKOLICZNOŚCIOWE W TRZECH WYDANIACH

Wiemy, że nasi goście mają różne wymagania. Różne charaktery mają również organizowane dla nich imprezy okolicznościowe Rzeszów. Niektóre z nich to naprawdę imponujące przyjęcia, z fantastyczną oprawą, inne to kameralne spotkania w większym gronie – obiady Rzeszów czy kolacje Rzeszów z najbliższymi. Na mniejsze i większe okazje do świętowania przygotowaliśmy więc trzy warianty menu, które można dopasować do własnych potrzeb, długości przyjęcia, preferencji jego uczestników. W każdym menu znajduje się obiad składający się z dwóch dań – zupy oraz dania głównego, a także deser, który z pewnością przypadnie wszystkim uczestnikom imprezy do gustu. Układając menu na imprezę, dajemy naszym gościom do wyboru dwie opcje każdego dania. Możesz więc wybrać tą z nich, która wydaje Ci się smaczniejsza lub bardziej odpowiada świętowanej okazji.

Oczywiście nasze wyborne menu, oferowane przez szefa kuchni Kulis – restauracji Rzeszów to nie tylko pyszne obiady, ale też kolacje znajdujące się w niektórych menu, czy zimna płyta, pełna smacznych przekąsek, sałatek, wędlin. Dla najbardziej głodnych kulinarnych wrażeń przygotowujemy również ciepły bufet. Znajdziesz go w najszerszej ofercie menu. Chętnie przedstawimy jego wszystkie warianty na spotkaniu w naszej restauracji!

Słodki akcent – bez niego się nie obejdzie!

Słodkości stanowią ważny punkt każdej imprezy. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli. W naszej ofercie menu na imprezy okolicznościowe Rzeszów znajdują się ciasta pieczone, ciasteczka, mini deserki, owoce, a nawet torty pieczone na specjalne okazje. Możemy również przygotować szyszki dla gości, które pozwolą im miło wspominać przyjęcie. Podążając za najnowszymi trendami imprez mamy także w ofercie słodki wodospad pyszności, czyli czekoladową fontannę z dodatkami do wyboru. Takie słodkości z pewnością zaspokoją oczekiwania niejednego łasucha.

Wiejska chata czy stół sushi?

Menu pełne doskonałych dań oraz szeroki wybór deserów to nadal za mało? Aby na imprezie nie zabrakło niespodzianek i wszyscy jej goście byli w pełni zadowoleni, proponujemy także aranżację wiejskiej chaty ze swojskimi, regionalnymi pysznościami – żurem staropolskim, pierogami w kilku odsłonach, wędlinami, smalcem, chlebem wiejskim czy pieczonym udźcem wieprzowym. A dla tych bardziej nowoczesnych, rozsmakowanych w kuchniach świata urządzamy stół sushi i owoców morza. Apetycznie podane maki, ośmiorniczki, małże, krewetki czy kalmary będą doskonałym dopełnieniem spotkania i pozwolą zasmakować azjatyckiej kuchni. Dobre jedzenie Rzeszów to nasza specjalność!

Imprezy okolicznościowe Rzeszów – u nas warto się spotkać!

Pamiętaj, że impreza okolicznościowa w Kulisach nie musi być hucznym przyjęciem. Ważne, aby przy stole zasiadły bliskie Ci osoby, nawet bez żadnej okazji. Zaproś dawno niewidzianych przyjaciół do Rzeszowa, a my ugościmy ich w naszej restauracji. Urządź przyjęcie z okazji rocznicy ślubu rodziców albo imienin bliskiej osoby. Możesz także u nas świętować zaręczyny czy narodziny dziecka! Każda okazja jest dobra, aby po prostu się spotkać i wspólnie zakosztować naszej kuchni. Zapraszamy!