Dobre jedzenie Rzeszów? Pyszne dania serwujemy w Kulisach!

dobre jedzenie rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Dobre jedzenie Rzeszów? Pyszne dania serwujemy w Kulisach!

Szukasz miejsca, w którym zjesz smaczny posiłek, przygotowany na bazie najlepszej jakości produktów? Zapraszamy do restauracji Kulisy. Nasz kreatywny szef kuchni tworzy na talerzach prawdziwe dzieła sztuki. Dania zachwycają wyglądem, aromatem, jak i smakiem. To prawdziwa uczta dla zmysłów, na którą warto się skusić, by sprawić sobie przyjemność.

Dobre jedzenie Rzeszów w restauracji Kulisy

Jakie dania znajdują się w menu naszej restauracji? Każdy znajdzie pośród nich coś dla siebie, co będzie odpowiadało jego kubkom smakowym, preferencjom, diecie. Oferujemy zarówno przystawki, które pobudzają apetyt, smaczne zupy, dania główne przygotowywane na bazie wysokiej jakości mięs lub ryb, własnej produkcji makarony z pysznymi dodatkami, a także wspaniałe desery. Nasza restauracja przygotowuje również dania wegetariańskie, wegańskie, czy bezglutenowe. Wiemy, że wielu gości odżywia się w indywidualny sposób, więc dopasowujemy do nich przyrządzanie dania. Mamy również specjalne menu dla dzieci, z mniejszymi porcjami smacznych i zdrowych posiłków dla najmłodszych.

A może smaczny lunch dnia?

Codziennie przygotowujemy nowe lunch menu składające się z dwóch dań. Zestaw zawiera zupę oraz danie główne w atrakcyjnej cenie. Można do niego dokupić również ciasto dnia, zawsze świeże i smaczne, które doskonale wieńczy dwudaniowy lunch. Zachęcamy także do zamówienia kaw, serwowanych w naszej restauracji, albo znakomitych herbat. Na lunch dnia zapraszamy od 12:00 do 17:00.

Jedno danie, za którym wszyscy przepadają…

Dla miłośników włoskiej kuchni także mamy coś pysznego. W restauracji Kulisy przygotowujemy kilka rodzajów pizzy, według tradycyjnej receptury, z oryginalnym sosem pomidorowym i ciągnącym się serem. Każdy znajdzie pośród kilku wariantów, idealną pizzę dla siebie. To danie, które można jeść zarówno na lunch, jak i kolację. Warto wybrać się na nie również z bliskimi. O tym, że nasza restauracja jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, pisaliśmy tutaj. Warto się do niej wybrać również ze znajomymi. Dobre jedzenie Rzeszów zbliża ludzi. A przy wspólnym posiłku toczą się najciekawsze rozmowy! Kulisy zachęcają do dbania o relacje przy wspólnym stole, na którym w naszej restauracji zawsze znajdzie się coś pysznego!