Imprezy firmowe Rzeszów – integracja w Kulisach

imprezy firmowe Rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Imprezy firmowe Rzeszów – integracja w Kulisach

Myślisz o wyjeździe integracyjnym dla swoich pracowników? A może jako współpracownicy wybieracie się wspólnie do innego miasta, by lepiej się poznać? Każdy rodzaj integracji jest wskazany, by na co dzień zespół był bardziej zgrany i efektywnie pracował. Imprezy firmowe Rzeszów najlepiej urządzać w Kulisach! Jeśli wybieracie się właśnie do Stolicy Podkarpacia, to nasza restauracja Rzeszów zagwarantuje świetną organizację spotkania, doskonałe jedzenie, jak i dodatkowe atrakcje.

RESTAURACJA RZESZÓW KULISY – ZADBAJ O SWÓJ ZESPÓŁ

Integracja pracowników ma wiele zalet. Po pierwsze scala zespół, pozwala jego członkom lepiej się poznać pod wieloma względami. Nie tylko od strony prywatnej, ale też ich charakteru, możliwości i predyspozycji. Wtedy lepiej można dopasować do nich obowiązki, w jakich będą czuli się najlepiej i wykonają je bez przymusu, z łatwością. To świetna wskazówka dla liderów czy szefostwa, która pomoże firmie efektywnie działać. Po drugie, zespół, który zacieśni więzi, będzie wydajniej pracował. Współpraca pracowników pozwoli na szybsze i sprawniejsze wykonywanie zadań. I na koniec ważne jest przecież zbalansowanie życia prywatnego i pracy. Nie powinno się ich łączyć, ale wydzielać odpowiedni czas na pracę i rozrywkę, by pracownicy nie byli przemęczeni i nie kojarzyli miejsca pracy wyłącznie z obowiązkami i 8 godzinami wyjętymi z życia. A zadowolony i wypoczęty pracownik, to zysk dla firmy, nie tylko kadrowy, ale i finansowy. Więcej na temat korzyści z integracji można przeczytać tutaj.

Doskonałe jedzenie na imprezę firmową

W restauracji Kulisy impreza integracyjna to przede wszystkim dobre jedzenie Rzeszów. Dbamy o najwyższą jakość podawanych dań i przekąsek. Zarówno obiady Rzeszów i kolacje Rzeszów przygotowujemy z najlepszych produktów. Do tego urządzamy zimny bufet, na którym znajdują się sałatki, wędliny i inne przysmaki. Zapewniamy również pakiet słodkości na życzenie klienta. Menu imprezy firmowej ustalamy z każdym z nich. Bierzemy pod uwagę preferencje i gusta wszystkich uczestników przyjęcia. Kulisy to także bezglutenowa restauracja Rzeszów. Specjalne menu jej gości nie jest więc dla nas problemem. Zawsze chętnie doradzamy w każdej kwestii, od jedzenia, aż po ustawienie i nakrycie stołów, czy dodatkowe dekoracje sali.

Imprezy firmowe Rzeszów w dogodnej lokalizacji

Restauracja Kulisy w Hotelu Falcon zachwyca gości również lokalizacją. Jednocześnie kameralna okolica i bliska odległość do centrum Rzeszowa to nasze główne atuty. Tylko w 3 minuty można dojechać od nas do rynku, gdzie na turystów czeka deptak, wiele urokliwych miejsc i lokali. W centrum znajdują się również muzea, teatry, kino. W Rzeszowie dostępna jest szeroka gama rozrywek dla osób chcących się odprężyć czy spróbować nowych aktywności. Należy do nich chociażby wrotkarnia, park trampolin, kręgielnie, gokarty i wiele innych. Jest więc w czym wybierać.

Eventy okolicznościowe na imprezie integracyjnej

Rozrywki nie trzeba jednak szukać poza naszym obiektem. Sami również organizujemy wszelkiego rodzaju eventy – występy kabaretowe, teatralne, koncerty, pokazy. Chętnie zajmiemy się ich przygotowaniem na imprezę integracyjną. Eventy w hotelu Falcon zawsze wzbudzają zachwyt u gości. Dla firm organizujemy imprezy zamknięte, na których możemy zaprosić preferowanych artystów. Wystarczy odpowiednio wcześniej zgłosić takie życzenie. Kto powiedział, że impreza firmowa musi być tylko rozmowami przy stole? Z pewnością stanie się ciekawsza, jeśli zamówisz na nią event, który zaskoczy pracowników.

Kulisy – spotkania i imprezy na każdą okazję

Nasza restauracja Rzeszów to miejsce idealne na wszelkiego typu spotkania i imprezy. Organizujemy imprezy firmowe Rzeszów oraz imprezy okolicznościowe Rzeszów – komunie, chrzciny, wesela, stypy i wiele innych. Na każdą okazję mamy specjalne propozycje menu, składającego się z doskonałych dań. Nasz szef kuchni potrafi zawsze przygotować pyszne i pięknie wyglądające potrawy. Doświadczony zespół zajmuje się w profesjonalny sposób organizacją imprez i dba o ich odpowiedni przebieg. Zapraszamy więc do Kulis, zarówno na imprezy, jak i po prostu, na co dzień!