Stypy Rzeszów – gdzie zorganizować pożegnalne przyjęcie?

stypy rzeszów blog.restauracja.rzeszow.pl

Stypy Rzeszów – gdzie zorganizować pożegnalne przyjęcie?

W naszym życiu zdarzają się chwile pełne radości, jak i smutku i zadumy. Czasami przychodzi pora, aby pożegnać bliską osobę, trzeba to zrobić z szacunkiem i klasą. W restauracji Kulisy zajmujemy się organizacją wielu rodzajów przyjęć, również stypy w Rzeszowie. Pomagamy w urządzeniu pożegnalnego przyjęcia, które podnosi na duchu i pozwala wspominać chwile spędzone z osobą, której już pośród nas nie ma.

Konsolacje i stypy Rzeszów – odpowiednia atmosfera to podstawa

Podczas organizacji przyjęcia pożegnalnego bardzo ważna jest odpowiednia atmosfera. Nie powinno ono przebiegać w smutku i żalu, jednak wiadomo, że towarzyszy mu pewna zaduma i nostalgia. W Restauracji Kulisy w Rzeszowie przygotowujemy odpowiednio salę, aby podkreślała charakter imprezy. Pojawiają się w niej subtelne dekoracje, jak i stonowane kolory. Często wystrój zachowany jest w ciemnych odcieniach, dominuje w nim czerń, która w naszej tradycji uznawana jest za kolor żałoby. Dla gości serwowany jest poczęstunek, aby mogli wspólnie zjeść obiad i powspominać. Stypy mają przede wszystkim pełnić rolę pocieszenia, dodawać otuchy rodzinie zmarłego. Są także wyrazem szacunku wobec osoby, która odeszła.

Jakie menu przygotowujemy na stypę?

W restauracji Kulisy przygotowujemy dla klientów trzy rodzaje menu na przyjęcia okolicznościowe, wśród których znajduje się również stypa. Każdy z pakietów zawiera obiad, deser, przekąski w ramach zimnej płyty lub ciepły bufet. Można także zamówić u nas dodatkowe słodkości, które podamy na przyjęciu albo stoły tematyczne – wiejska chata, stół sushi i owoców morza, alkohol w wielu odsłonach itp. Jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie naszych klientów. Dostosujemy menu oraz przebieg stypy do Twoich oczekiwań.

Przewidywany czas przyjęcia to 8 godzin, można jednak za dopłatą go wydłużyć. Organizujemy spotkania dla grup minimum 15-osobowych.

W restauracji Kulisy dbamy o każdy szczegół spotkania

Smaczne jedzenie, estetyczne nakrycie stołów, profesjonalna obsługa – wszystkie elementy stypy Rzeszów w restauracji Kulisy są dopracowane do perfekcji. Wiemy, że jest to wyjątkowa chwila zadumy i refleksji, często towarzyszy jej smutek i potrzeba pocieszenia. To dlatego przyjęcia pożegnalne w naszej restauracji przygotowywane są w szczególny sposób. Pomożemy Ci urządzić stypę po bliskiej osobie, możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej kwestii związanej ze spotkaniem. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w organizacji przyjęcia.