Spotkania wielkanocne? Kulisy restauracja Rzeszów zaprasza!

restauracja Rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Spotkania wielkanocne? Kulisy restauracja Rzeszów zaprasza!

Wielkanoc już za pasem, jednak zanim zaczniemy świętować we własnych domach, myślimy o spotkaniach ze współpracownikami, z którymi również warto zasiąść do świątecznego stołu. W firmach często organizowane są spotkania wielkanocne, a restauracja Rzeszów jest na to najlepszym miejscem. Zapraszamy więc do Kulis, gdzie wszelkie firmowe spotkania przebiegają w doskonałej atmosferze i towarzyszą im pyszne, apetycznie podane przysmaki.

FIRMOWE SPOTKANIE WIELKANOCNE – JAK JE ZORGANIZOWAĆ?

Wielkanocne spotkania są pełne radości, wiosny, pozytywnej atmosfery. Wymagają nie tylko wyboru odpowiedniego lokalu, w którym serwowane jest dobre jedzenie Rzeszów, ale i wyjątkowej oprawy. Subtelne dekoracje sprawią, że wielkanocny nastrój udzieli się wszystkim, a wnętrze lokalu będzie budowało cudowną, świąteczną atmosferę. Wielkanoc Firmowa to okazja do integracji pracowników, rozmowy, jak i złożenia sobie życzeń. Nie można zapominać, że dzielenie się jajkiem to przyjemna i warta pielęgnowania tradycja. Nie tylko wśród bliskich, ale i wśród współpracowników jest mile widziana, symbolizuje jedność, nowe życie, nowy początek. Tak, jak podczas Bożego Narodzenia, wspólny posiłek wielkanocny oddziałuje pozytywnie na relacje, a także sam wizerunek firmy. To dlatego miejsce wielkanocnego spotkania nie powinno być przypadkowe.

Jakie dania powinny pojawić się na „firmowym jajku”?

Oczywiście konieczne są jajka, podawane w różnych odsłonach – Wielkanoc to przecież święta, które bezsprzecznie się z nimi kojarzą. Na wielkanocnym stole nie powinno zabraknąć również barszczu białego, swojskich wędlin, chrzanu, sałatek czy pysznych ciast – mazurka, babki, sernika. W zasadzie menu wielkanocne jest proste, ale jego odpowiednie skomponowanie staje się bardzo ważne. To dlatego w Kulisach dbamy o każdy szczegół wielkanocnych dań. Podajemy obiady Rzeszów przygotowane ze świeżych, regionalnych produktów, które doskonale smakują, a także estetycznie się prezentują. Nie brakuje u nas także pięknie podanych przekąsek, jajek, ciast. Menu ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji lokalu, ponieważ imprezy firmowe Rzeszów cieszą się u nas sporym powodzeniem.

Restauracja Rzeszów – nie przegap oferty Kulis

Nowoczesny wystrój, kolorowe, wiosenne dekoracje, pięknie nakryte stoły – wszystko to sprawia, że restauracja Kulisy staje się magicznym miejscem spotkań. Wielkanoc w Kulisach celebrowana jest w wyjątkowy sposób. Dbamy o każdy szczegół spotkania firmowego, spełniając wszelkie życzenia naszych gości. Dodatkowo, kiedy dopisuje pogoda, otwieramy drzwi na taras, aby mogli oni z niego swobodnie korzystać. Wiosenne słońce jeszcze lepiej podkreśli wyjątkową atmosferę spotkania. Będzie można wyjść z kawą i ciastem do ogrodu, ciesząc oczy jego zielenią. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy o szczegółach i naszej ofercie wielkanocnych spotkań.

Rezerwacja lokalu na Wielkanoc Firmową

Chcesz urządzić niezapomniane spotkanie wielkanocne dla swoich pracowników? A może zaprosić na nie klientów czy kontrahentów? Kulisy restauracja Rzeszów jest do tego idealnym miejscem. Gwarantujemy, że nasza sympatyczna obsługa zadba o komfort i zadowolenie wszystkich gości.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem 790 701 417.