Romantyczne kolacje Rzeszów – Walentynki w Kulisach

kolacje rzeszów kulisy.rzeszow.pl

Romantyczne kolacje Rzeszów – Walentynki w Kulisach

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę w walentynkowy wieczór? Zamiast kupowania prezentów, wolisz zabrać ją w miejsce, gdzie panuje romantyczna atmosfera, będzie można zjeść pyszną kolację oraz posłuchać muzyki na żywo? Taki pomysł na Święto Zakochanych mamy dla Ciebie w Kulisach. Kolacje we dwoje, koncert utalentowanych wokalistów, a do tego wyśmienite dania autorstwa naszego szefa kuchni – oto nasza propozycja, która sprawi, że wieczór walentynkowy spędzicie w całkiem inny, oryginalny sposób.

Pomysł na kolacje Rzeszów w Święto Zakochanych

Romantyczne Walentynki to propozycja Restauracji Kulisy na spędzenie w przyjemny sposób Święta Zakochanych w Rzeszowie. Zabierz swoją drugą połówkę do naszej restauracji, gdzie czeka na Was doskonałe menu ułożone specjalnie na ten wieczór.  Najpierw podamy wino musujące na powitanie, a następnie przejdziemy do przystawki. Każde z Was może wybrać dla siebie odpowiednie danie z zakresu dwóch wariantów. Nasz szef kuchni przygotuje dwudaniową kolację składającą się z zupy i dania głównego. Oczywiście tuż po niej nadejdzie czas na przepyszny deser, który będzie doskonałym dopełnieniem tego wieczoru.

Wieczór z muzyką na żywo

Nie tylko doskonałe jedzenie uprzyjemni Wam walentynkowy wieczór, ale też będzie to muzyka na żywo. Delikatne dźwięki muzyki i wokalu Jakuba Jonkisza oraz Witolda Paśko będą towarzyszyć romantycznej kolacji i pozwolą na chwile relaksu, a także refleksji. To najlepszy czas na wyznania, trzymanie partnera za rękę, podziękowanie za jego miłość i oddanie. Wystrój naszej restauracji, przygaszone światła i świece sprawią, że ten wieczór będzie dla Was niezapomniany.

Zaskocz ukochaną osobę kolacją w wyjątkowej atmosferze!

Szukając pomysłu na kolacje Rzeszów w walentynkowy wieczór, nie możesz przeoczyć naszej atrakcyjnej oferty. Zapraszamy w dzień Walentynek, na godzinę 19:00 to wnętrz Restauracji Kulisy. Wystarczy zarezerwować u nas stolik na ten dzień i dokonać wpłaty w ciągu 5 dni od czasu wykonania rezerwacji. W przeciwnym razie zostanie ona anulowana. Nie czekaj, spraw swojemu partnerowi przyjemność w postaci wyjątkowych chwil. Gwarantujemy, że kolacja, muzyka, a także wystrój Kulis Was zachwyci i będzie okazją do spędzenia przyjemnego czasu tylko we dwoje.