Rodzinne obiady Rzeszów. Zaproś bliskich do Kulis!

obiady Rzeszów kulisy.rzeszow.pl

Rodzinne obiady Rzeszów. Zaproś bliskich do Kulis!

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować rodzinny obiad? Chcesz zaprosić bliskich do wyjątkowego miejsca, w którym tradycyjne smaki są odważnie łączone z nowoczesnością? Zapraszamy do Restauracji Kulisy w Hotelu Falcon! U nas zjesz rodzinny obiad w doskonałej atmosferze!

Na co dzień i od święta – zapraszamy do naszej restauracji!

Restauracja Kulisy to miejsce, gdzie urządzane są imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, imieniny, jubileusze. Organizujemy również wesela, komunie, chrzciny. Jednak nasza restauracja jest idealnym miejscem na spotkania także bez konkretnej okazji. Wspólne posiłki pozwalają wzmacniać więzi z bliskimi, porozmawiać na wiele tematów i nadrobić zaległości w relacjach. U nas rodzinne spotkania przebiegają w przyjemnej atmosferze, a towarzyszą im przepyszne dania. Zapraszamy na obiady z bliskimi w weekendy i na co dzień – każda pora jest dobra na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi.

Poznaj naszą wyszukaną kuchnię

Przygotowując posiłki dbamy o ich świeżość i najwyższą jakość. W naszym menu znajdują się dania z kuchni europejskiej, które na talerzu prezentują się niezwykle estetycznie. Wiemy, że wygląd dań jest bardzo ważny i pobudza apetyt do jedzenia. To dlatego tworzymy niepowtarzalne kompozycje, który zachwycają naszych gości. W Kulisach przygotowywane są również dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe. Dostosowujemy się do wszelkich preferencji naszych gości. Dbamy o to, aby każdemu smakowało nasze jedzenie i odpowiadało jego diecie. Nasza restauracja jest dostosowana również do rodzin z dziećmi. Specjalne menu dla dzieci zwiera wartościowe posiłki dla najmłodszych, a kącik zabaw pozwala im spędzić czas na beztroskiej zabawie.

Obiady Rzeszów – Restauracja Kulisy jest najlepszym miejscem!

Restauracja Kulisy znajduje się w Hotelu Falcon. To miejsce, w którym organizujemy wiele eventów, warsztatów i spotkań. Zachęcamy również do dokonywania w niej rezerwacji na obiady z bliskimi. W Rzeszowie jest wiele miejsc, gdzie można zaprosić rodzinę na wspólny posiłek. Jednak to naszą restaurację wyróżnia wspaniały wystrój, profesjonalna obsługa i przepyszne dania, tworzone przez młodego i odważnego kucharza, który stara się rozpieścić podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Gwarantujemy, że obiad w naszej restauracji będzie wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich Twoich bliskich.