Restauracja Rzeszów z komfortowym tarasem

restauracja Rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Restauracja Rzeszów z komfortowym tarasem

Kiedy tylko dni robią się cieplejsze, od razu chcemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Posiłki na świeżym powietrzu stają się przyjemną tradycją i to nie tylko dotyczą one domowego ogródka. W Restauracji Kulisy smaczne dania czy desery można zjeść na dworze na specjalnie przygotowanym tarasie. Już niedługo otwieramy sezon letni, więc serdecznie zapraszamy!

Doskonałe dania Restauracji Kulisy

Śniadanie na miły początek dnia, lunch z przyjaciółmi, a może romantyczna kolacje we dwoje? Na nowocześnie urządzonym tarasie każdy posiłek przebiega w świetnej atmosferze. Jego spożywanie na świeżym powietrzu jest przyjemnym sposobem na spędzanie czasu z bliskimi, a spotkania uświetniają pyszne, zawsze świeże i aromatyczne dania Restauracji Kulisy. Nasz utalentowany szef kuchni tworzy na talerzach prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają smakiem. Jesteśmy w stanie również przygotować dla Ciebie dania wegetariańskie czy bezglutenowe. Zachęcamy do spróbowania naszej oryginalnej pizzy, przygotowywanej według tradycyjnej receptury. Dla najmłodszych gości także mamy specjalne menu, które zachwyci ich małe podniebienia. Każdy znajdzie więc u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Restauracja Rzeszów z wyjściem na taras

W Restauracji Kulisy znajduje się także wyjście na taras, który w sezonie letnim aranżujemy w nowoczesny i komfortowy sposób. Przestrzeń na dworze wyposażamy w liczne stoliki i ławki, fotele z poduszkami, wygodne huśtawki. To idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, rodzinne obiady Rzeszów, a nawet świętowanie ważnych okazji czy przyjęcia. Wieczory na tarasie z klimatycznym oświetleniem są wyjątkowe. A kiedy tylko zrobi się chłodniej, oferujemy naszym gościom koce, które zadbają o komfort i pozwolą kontynuować spotkanie.

Spędź wolny czas w Kulisach!

Nie tylko kiedy jest na to okazja, ale też na co dzień – spędź czas w Restauracji Kulisy. Zapraszamy na aromatyczną kawę, słodkości, zimne napoje. Każdy pretekst jest dobry, by po prostu do nas wpaść i zjeść coś smacznego. W komfortowej aranżacji tarasu każdy odnajdzie miejsce, do którego będzie wracał z przyjemnością. Oczywiście wszystkich tradycjonalistów zapraszamy też do wnętrza Kulis, a gości, którzy chcą się u nas zatrzymać na dłużej, do komfortowych pokoi Hotelu Falcon.