Kulisy Restauracja Rzeszów – rozsmakuj się w naszej kuchni

restauracja rzeszów blog.kulisy.rzeszow.pl

Kulisy Restauracja Rzeszów – rozsmakuj się w naszej kuchni

Nasze dania są nie tylko przyjemnością dla podniebienia, ale też dla oczu. Szef kuchni restauracji Kulisy tworzy na talerzu niepowtarzalne kompozycje, które zachwycają naszych gości. Poprzez jedzenie staramy się poruszyć wszystkie zmysły. To dlatego musisz do nas koniecznie zajrzeć! Wybierając restaurację w Rzeszowie, nie zapomnij o Kulisach. Oto co nas wyróżnia.

Restauracja Kulisy w Hotelu Falcon

Restauracja Kulisy znajduje się w Hotelu Falcon w zacisznej części Rzeszowa. Szybko i łatwo można do nas dojechać z centrum miasta, z lotniska Jasionka, a także podróżując drogami A4 czy S19. Obojętne czy mieszkasz w Rzeszowie, jesteś w nim przejazdem czy masz spotkanie biznesowe, zapraszamy na smaczny posiłek do Kulis. W naszej restauracji zwracamy uwagę nie tylko na doskonałą kuchnię, ale też przyjemną atmosferę podczas jedzenia. Elegancki, nowoczesny wystrój, a także profesjonalna i życzliwa obsługa stanowią niekwestionowane zalety restauracji Kulisy. A dla tych, którzy planują zostać w Rzeszowie na dłużej, oferujemy nocleg w komfortowych pokojach hotelu. Oczywiście ze smacznym śniadaniem!

Restauracja Rzeszów – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Dbamy o to, by każdy z gości znalazł w naszym menu coś dla siebie. Jesteśmy certyfikowaną restauracją serwującą dania bezglutenowe. Na specjalne życzenie przygotowujemy również dania wegańskie i wegetariańskie. Nasza kuchnia jest różnorodna. Korzystamy w niej z regionalnych produktów, łącząc w kreatywny sposób różne smaki. Ponadto oferujemy dania dla najmłodszych gości. Menu Kids z potrawami dla dzieci zostało ułożone w taki sposób, by wpasować się w dziecięce smaki i przygotować specjalne, mniejsze porcje.

Nie zapominamy również o daniach, które wpisują się w gust praktycznie każdego. Jest nim oczywiście pizza na cienkim cieście, z oryginalnym sosem pomidorowym i ciągnącym serem. Znajdziesz ją w specjalnym Menu Pizza.

Muzyka na Żywo przy wykwintnym posiłku

Co piątek zapraszamy do naszej restauracji artystów z Podkarpacia w ramach wydarzenia Podkarpackie Talenty. O 20:00 odbywa się na żywo koncert utalentowanych osób z regionu. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. To świetna okazja by zaprosić bliską osobę na nastrojową kolację do Kulis albo po prostu spotkać się z przyjaciółmi. Zachęcamy do rezerwacji stolików!

Organizujemy również inne wydarzenia, które mogą Cię zaciekawić. Obserwuj na bieżąco kalendarz wydarzeń w naszej restauracji. Spotkania czy warsztaty w Kulisach są świetną formą spędzenia wolnego czasu, a przy okazji pozwolą Ci rozsmakować się w naszej kuchni!