Kulisy – imprezy firmowe Rzeszów w najlepszej odsłonie

imprezy firmowe rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Kulisy – imprezy firmowe Rzeszów w najlepszej odsłonie

Impreza firmowa, nie ważne czy ta integracyjna czy wieńcząca konferencje lub szkolenia, powinna odbywać się w odpowiednim do tego miejscu. Najlepiej wybrać restaurację w spokojnej okolicy, o nowoczesnym wystroju, a także kreatywnym podejściu do kuchni. Wówczas wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a pracownicy czy kontrahenci będą zachwyceni przebiegiem spotkania.

Restauracja w spokojnej okolicy

Restauracja Kulisy znajduje się w spokojnej okolicy, w zachodniej części Rzeszowa. Jednocześnie można dogodnie do niej dojechać z głównych dróg – A4 i S19, a także z lotniska w Jasionce. Dzięki temu, wielu gości biznesowych, z różnych stron, może z łatwością do nas dotrzeć. Kulisy znajdują się blisko centrum, zaledwie 3 minut od rynku w Rzeszowie, ale restauracja usytuowana została w kameralnym, cichym miejscu. Organizowane są w niej różnego rodzaju imprezy, również imprezy firmowe. Rzeszów jest najlepszym miastem na wyjazdy integracyjne, wieczory branżowe, konferencje, szkolenia czy wystawy. W Kulisach natomiast każdy czuje się swobodnie i komfortowo. Dba o to profesjonalna obsługa restauracji.

Menu na imprezy firmowe Rzeszów

Jakie dania wybrać na imprezę firmową? Kulisy – restauracja Rzeszów to miejsce, gdzie dania zachwycają smakiem i wyglądem. Nasz kreatywny szef kuchni przygotowuje potrawy oparte na najwyższej jakości produktach, a także menu wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe. Dopasowujemy się do Ciebie i Twoich gości. Podajemy zarówno dania główne, jak i przekąski, ciepłe kolacje, aromatyczną kawę, a wraz z nią pyszne desery. Wspólnie ustalimy, jakie dania najlepiej podać na imprezie firmowej. Dobre jedzenie Rzeszów do nasza specjalność!

Dodatkowe atrakcje? Czemu nie!

Impreza integracyjna nie musi wiązać się tylko z rozmowami przy stole i kosztowaniem kolejnych dań. W Kulisach chętnie przygotowujemy dla naszych gości atrakcje, które zapewnią rozrywkę i urozmaicą wieczór. Organizujemy koncerty, występy kabaretowe, wystawy sztuki i wiele innych eventów. Chętnie opowiemy o naszym dotychczasowym doświadczeniu. Zadbamy również o odpowiedni wystrój sali, oświetlenie, dodatki na stołach. Imprezy firmowe Rzeszów w Kulisach zawsze są udane i długo wspominane przez wszystkich gości! W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!