Komunie Rzeszów – ostatnie wolne terminy w Restauracji Kulisy!

komunie Rzeszów kulisy.rzeszow.pl

Komunie Rzeszów – ostatnie wolne terminy w Restauracji Kulisy!

Twoje dziecko w przyszłym roku będzie miało I Komunię Świętą? To bardzo ważna uroczystość zarówno dla niego samego, jak i jego rodziny. Warto ten wyjątkowy dzień spędzić w gronie bliskich, urządzając przyjęcie komunijne. Jego miejsce nie powinno być przypadkowe. W Restauracji Kulisy organizujemy przyjęcia komunijne na najwyższym poziomie. Poznaj naszą ofertę!

Oferta komunijna Restauracji Kulisy

Restauracja Kulisy znajduje się w Hotelu Falcon w Rzeszowie. Wyróżnia nas dogodna lokalizacja, zaledwie 3 minuty od centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy. Elegancki wystrój restauracji sprawia, że jest ona miejscem wielu spotkań, przyjęć i imprez. Odbywają się u nas wesela, imprezy okolicznościowe i firmowe, a także spotkania biznesowe czy rodzinne obiady. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć przyjęć komunijnych.

W ramach pakietu komunijnego oferujemy atrakcyjne menu – przystawkę, smaczny obiad, składający się z zupy i drugiego dania, w tym specjalnego dania dla dzieci oraz deseru. Zapewniamy także zimny bufet na stołach, w ramach którego przygotowujemy m.in.: kompozycje wędlin i serów, tatar z łososia, sałatki oraz pieczywo. Oczywiście w pakiecie znajdują się również ciepłe i zimne napoje.

Gratis organizujemy dla dzieci zabawę z animatorem na specjalnym placu zabaw w naszym ogrodzie. Chcemy, aby przyjęcie komunijne było dla nich także okazją do doskonałej zabawy i na długo zostało w ich pamięci!

Kompleksowa obsługa – sprawdź dodatkowe opcje do wyboru

Przyjęcie komunijne powinno być pod każdym względem perfekcyjnie zorganizowane. To dlatego oferujemy również dodatkowe opcje takie jak przygotowanie ciast i słodkości, szyszek lub paczuszek dla gości, tortu komunijnego z napisem czy kolacji dla dorosłych i dla dzieci. Możemy także zorganizować sesję fotograficzną w naszym hotelu i w ogrodzie. Zdjęcia dostarczamy na płytce CD. Wszystkie opcje są dodatkowo płatne.

Komunie Rzeszów – ostatnie wolne terminy na maj 2019!

Bardzo chętnie przygotujemy również dla Twojego dziecka przyjęcie komunijne w Restauracji Kulisy! Został nam ostatni wolny termin 5 maja 2019 roku oraz ewentualnie 12 maja 2019 roku. Gwarantujemy profesjonalną organizację i obsługę przyjęcia. Chcemy, aby ten ważny dzień pozostał niezapomniany!