Kawiarnia Rzeszów? Na aromatyczną kawę zapraszamy do Kulis!

kawiarnia Rzeszów kulisy.rzeszow.pl

Kawiarnia Rzeszów? Na aromatyczną kawę zapraszamy do Kulis!

W restauracji Kulisy przygotowywane są nie tylko znakomite dania, które nasz szef kuchni dopracowuje do perfekcji, ale też serwowana jest aromatyczna kawa w kilku wersjach do wyboru. Wiemy, że często spotkania z przyjaciółmi czy biznes lunche nie mogłyby przebiegać bez kawy, która jest doskonałym towarzyszem rozmów, a nawet pracy. Na pyszną kawę, a także coś słodkiego zapraszamy do kawiarni Rzeszów – restauracja kulisy jest jedną z nich!

Jaką kawę możesz zamówić w Kulisach?

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych gości. To dlatego w naszym menu musiało pojawić się co najmniej kilka rodzajów kaw do zamówienia. Podajemy najczęściej spotykane kawy takie jak espresso, kawę białą/czarną, cappuccino, latte macchiato oraz latte macchiato smakowe. Dla prawdziwych smakoszy oferujemy również kawę po irlandzku, a dla ochłody w gorące dni ice coffee. W naszym menu nie mogło zabraknąć także kawy bezkofeinowej, dla tych, którzy unikają kofeiny w diecie, ale chcą nadal cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem gorącego napoju. Z pewnością znajdziesz więc w naszej kawiarni taką kawę, jaką lubisz najbardziej. Uprzyjemni każde spotkanie, lekko pobudzi i pozwoli w pełni cieszyć się czasem spędzanym z bliską osobą albo załatwić wszelkie sprawy biznesowe.

A do kawy koniecznie coś słodkiego!

Co to za kawiarnia, w której nie ma słodkości idealnie pasujących do spotkania przy kawie? Oczywiście w naszej restauracji serwowane są również ciasta i desery, które możesz zamówić do wybranej kawy. W Kulisach codziennie przygotowujemy ciasto dnia, zawsze świeże i smaczne, zaskakując naszych gości różnymi smakami. Poza tym podajemy lody z owocami i bitą śmietaną, klasyczne włoskie tiramisu oraz crumble z owocami sezonowymi i sorbetem cytrusowym. Wszystkie desery są przygotowywane z najwyższej jakości produktów, według receptury szefa kuchni. W duecie z kawą będą małą przyjemnością, na którą warto sobie pozwolić.

Kulisy kawiarnia Rzeszów – kawa w przyjemnej atmosferze

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość jedzenia i napojów, ale też o przyjemną atmosferę panującą w naszej restauracji. Kulisy to doskonałe miejsce spotkań, nie ważne z jakiej okazji się one odbywają. Możesz również zajrzeć do nas samemu na kawę i deser, aby miło rozpocząć dzień albo poprawić sobie humor. Zadbamy o to, by była to udana wizyta. Nasza profesjonalna obsługa chętnie doradzi w wyborze kawy i deseru, a nowoczesne wnętrze restauracji zachwyci Cię estetyką aranżacji. Wybierając miejsca na kawę w Rzeszowie, koniecznie zajrzyj do Kulis!