Najlepsza kawiarnia Rzeszów na spotkanie z przyjaciółmi

kawiarnia rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Najlepsza kawiarnia Rzeszów na spotkanie z przyjaciółmi

Spotkania przy kawie to najlepsza forma spędzenia czasu z przyjaciółmi czy bliskimi. To właśnie kawa często towarzyszy rozmowom, zapewnia chwile relaksu, delikatnie pobudza i pozwala zapomnieć o obowiązkach. Najlepiej na dobrą kawę wybrać się ze znajomymi do kawiarni Rzeszów – Restauracji Kulisy. Serwujemy wiele rodzajów kaw, a także wyborne desery. Można u nas spokojnie usiąść i porozmawiać w komfortowej, kameralnej atmosferze. To najlepsze miejsce na spotkania w Rzeszowie!

Restauracja Kulisy – zapraszamy na aromatyczną kawę

Jakie kawy są serwowane w Kulisach? W naszej karcie znajdziesz różne z nich i wszystkie warto wypróbować! Oferujemy kawę espresso, kawę białą/czarną, cappuccino latte macchiato, late macchiato smakowe, kawę bezkofeinową, ice coffee oraz kawę po irlandzku. Dla miłośników innych gorących napojów mamy również prawdziwą gorącą czekoladę oraz szeroki wybór herbat Althaus. W zimowe popołudnie warto się nimi rozgrzać podczas spotkania w Kulisach. Atmosfera naszej restauracji, jej komfortowy, nowoczesny wystrój oraz bogate menu sprawią, że każde spotkanie będzie udane, stanie się okazją do rozmów i zwierzeń.

Smaczna kawa najlepiej w duecie z deserem

Nic tak nie pasuje do kawy, jak coś słodkiego! To dlatego przygotowujemy również wiele pysznych deserów, które doskonale z nią smakują. W naszej karcie znajdują się takie słodkości jak lody z owocami i bitą śmietaną, włoskie tiramisu czy też crumble z owocami sezonowymi. Codziennie mamy również dla naszych Klientów inne ciasto dnia. Zawsze świeże i rozpływające się w ustach. Nasza restauracja jest także certyfikowaną restauracją bezglutenową. Przygotowujemy więc pyszny deser dla wszystkich naszych gości, bez względu na dietę.

Kulisy kawiarnia Rzeszów – zapraszamy!

Restauracja Kulisy znajduje się w Hotelu Falcon, w dogodnej lokalizacji. W zimie zapraszamy do jej przytulnego wnętrza, natomiast kiedy tylko dopisze pogoda, warto wyjść z kawą na dwór i wypić ją na naszym pięknie zaaranżowanym tarasie. Zapraszamy na spotkania z przyjaciółmi, zarówno te codzienne, pozwalające na chwile relaksu, jak i na specjalne okazje. U nas zawsze można miło spędzić czas, a profesjonalna obsługa zadba o zadowolenie każdego z gości.