Jak organizujemy imprezy firmowe Rzeszów w Kulisach?

imprezy firmowe rzeszów kulisy.rzeszow.pl

Jak organizujemy imprezy firmowe Rzeszów w Kulisach?

Spotkania okolicznościowe czy integracyjne, wieczorki branżowe, wystawy, a także przyjęcia po szkoleniach i konferencjach, które wpływają na przyjemną atmosferę w zespole i zapewniają rozrywkę pracownikom – wszystkie imprezy firmowe zorganizujemy dla Ciebie w Restauracji Kulisy. Imprezy firmowe Rzeszów przebiegają u nas na najwyższym poziomie. Zobacz jak krok po kroku pomożemy urządzić udane przyjęcie firmowe, które będzie długo wspominane przez gości.

Menu na imprezę firmową

Kulisy to restauracja nieco oddalona od centrum Rzeszowa, jednak świetnie z nim skomunikowana, o nowoczesnej aranżacji i doskonałym menu. Ustalamy dokładnie menu na każdą taką imprezę, oferując klientom firmowym przykładowe zestawy, które oczywiście możemy modyfikować zgodnie z ich wymaganiami. Kulisy to certyfikowana restauracja bezglutenowa, która serwuje również dania wegetariańskie czy wegańskie. Na każdą imprezę firmową przygotowujemy zarówno dwudaniowy obiad z deserem, jak i wiele przekąsek i słodkości. Podajemy je w formie bufetu, aby każdy z gości mógł wybrać jedzenie, jakie najbardziej mu odpowiada, a dodatkowo skosztować wszystkich dań estetycznie podanych przez naszego szefa kuchni.

Eventy, które wzbogacą wieczór

Imprezy firmowe to jednak nie tylko doskonałe jedzenie i rozmowy, którym towarzyszy muzyka w tle. W Kulisach organizujemy również specjalne atrakcje dla gości imprez. Eventy dla klientów biznesowych charakteryzują się wspaniałą oprawą i stanowią doskonałe urozmaicenie podczas różnego typu spotkań. To dzięki nim możesz pozyskać zaufanie i sympatię gości, współpracowników, kontrahentów. Przygotowujemy klimatyczne koncerty, występy kabaretowe, pokazy musicalowe, różnego typu show. Imprezy firmowe stają się więc jednocześnie okazją do rozrywki i przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków.

Imprezy firmowe Rzeszów dopracowane w każdym szczególe

Kameralne miejsce, pyszne menu, atrakcje wieczoru – tak brzmi przepis Restauracji Kulisy na niezapomnianą imprezę firmową. Nasza profesjonalna obsługa zadba o każdy element imprezy i dopilnuje, aby wszyscy goście byli z niej zadowoleni. Już na samym początku ustalamy szczegóły i trzymamy się opracowanego planu spotkania. Dopasowujemy również dekoracje oraz nakrycie i ustawienie stolików do Twoich preferencji. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy pełną ofertę naszej restauracji!