Imprezy okolicznościowe Rzeszów – Sylwester 2018/2019 w Kulisach

imprezy okolicznościowe rzeszow blog.restauracja.kulisy.pl

Imprezy okolicznościowe Rzeszów – Sylwester 2018/2019 w Kulisach

Sylwester jest wyjątkowym dniem, który chcemy spędzić z bliskimi, świętując nadejście nowego roku. Co roku przygotowywanych jest z tej okazji wiele imprez, na które można się wybrać z drugą połówką lub znajomymi. My również mamy dla Was propozycję wyjątkowej imprezy sylwestrowej w Restauracji Kulisy. Zapraszamy na gorącą imprezę sylwestrową w rytmach disco!

Sylwester w Kulisach – Disco Fever Night

Wyraziste makijaże, błyszczące stroje, wirująca kula dyskotekowa – to najczęstsze skojarzenia z klimatem disco. Muzyka disco została spopularyzowana głównie w latach 70-tych i 80-tych XX wieku. To wówczas, dokładnie w 1977 roku, powstał także słynny film „Gorączka sobotniej nocy” z Johnem Travoltą i Karen Lynn Gorney w rolach głównych. Film stał się ikoną kultury disco, a utwory zespołu Bee Gees pojawiły się na czołowych miejscach list przebojów. To wówczas królowała muzyka klubowa, przy której do białego rana bawiono się na dyskotekach. W taki właśnie klimat chcemy przenieść Was także podczas sylwestra w Restauracji Kulisy.

Atrakcje imprezy sylwestrowej w Kulisach

Impreza sylwestrowa w stylu disco jest świetną alternatywą dla wieczoru spędzonego w domu czy też pomysłem na oryginalny sylwester w lokalu. Disco Fever Night rozpoczyna się o godzinie 20:00. Mile widziany jest strój w stylu Fever, a więc złote i srebrne ubrania z efektownym połyskiem, cekiny, spodnie dzwony i bufiaste rękawy. Zaplanowaliśmy dla Was zabawę taneczną z DJ-em, pokazy i animacje taneczne nawiązujące do klimatu disco oraz słodką niespodzianka. Podczas imprezy podamy również doskonałe jedzenie przygotowane przez szefa kuchni restauracji kulisy. O północy natomiast wypuścimy balony do nieba i zapalimy zimne ognie. Szczegóły oferty znajdują się tutaj.

Imprezy okolicznościowe Rzeszów w doskonałym wydaniu

W Restauracji Kulisy organizujemy wiele imprez okolicznościowych, o których przebieg dbamy od początku do końca. Wiele z nich inspirowanych jest szczególnymi okresami w historii, muzyce, kulturze. Dbamy o to, aby imprezy okolicznościowe Rzeszów były okazją do doskonałej, niezapomnianej zabawy. Mamy nadzieję, że taką imprezą będzie dla Was tegoroczny gorący sylwester w Kulisach!