Imprezy okolicznościowe Rzeszów – osiemnastka w Kulisach

imprezy okolicznościowe Rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Imprezy okolicznościowe Rzeszów – osiemnastka w Kulisach

Restauracja Kulisy oferuje organizację wielu imprez okolicznościowych, w tym 18-stek. To wyjątkowa okazja, na którą każdy czeka i chętnie świętuje ją z najbliższymi. Coraz częściej impreza osiemnastkowa jest organizowana w lokalu zamiast w domu. To wygodna opcja dla rodziców, których omijają liczne przygotowania, jak i bardziej atrakcyjna dla jubilata i zaproszonych przez niego gości. Zobacz, jak wygląda osiemnastka w Kulisach i co dokładnie mamy Ci do zaoferowania!

Wyjątkowa 18-stka w lokalu

Impreza osiemnastkowa to ważne przeżycie. Dziecko wkracza w dorosłość, niedługo kończy szkołę i będzie podążać własną ścieżką życiową. Ten przełomowy moment jest świetną okazją do świętowania. 18-stka w Kulisach może zostać zorganizowana zarówno dla rodziny, jak i dla przyjaciół. Chętnie pomożemy w dekoracji sali czy też oprawie muzycznej. Jesteśmy ekspertami, którzy organizują różne imprezy okolicznościowe Rzeszów. Zapraszamy zarówno osoby z Rzeszowa, jak i okolic do rezerwowania sali w naszej restauracji. Wyróżnia nas dogodna lokalizacja, zawsze świeże i smaczne jedzenie, a także profesjonalna obsługa, która postara się sprostać Twoim wszelkim oczekiwaniom.

Menu osiemnastkowe Restauracji Kulisy

Nasz szef kuchni skomponował specjalne menu na imprezę osiemnastkową. Znajduje się w nim kolacja, jedno z dwóch dań do wyboru, które będzie najbardziej odpowiadało gościom oraz smaczne przekąski w wielu wydaniach. Wśród nich znajdują się wrapy, mini burgery, mini tortille, mini ginger chicken, nachos z hummusem oraz mix przekąsek finger foods. Oczywiście na imprezie nie może zabraknąć również słodkości. Przygotujemy dla Ciebie pyszne babeczki, jak i muffinki z kremem i owocami. Podczas imprezy podajemy również zimne napoje – soki owocowe, wodę niegazowaną, napoje gazowane. Dodatkowo dostępna jest kawa i herbata bez limitu.

Przewidziany czas imprezy to 7 godzin. Każda kolejna godzina jest dodatkowo płatna.

Imprezy okolicznościowe Rzeszów w naszej restauracji

Organizujemy nie tylko imprezy okolicznościowe Rzeszów takie jak 18-stki, ale też inne urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie, półmetki, wesela, spotkania z przyjaciółmi, imprezy rozwodowe czy pożegnalne przyjęcia. Doskonale wiemy, jak każde przyjęcie powinno wyglądać, dostosowujemy się do wymagań naszych Klientów oraz obsługujemy na najwyższym poziomie zaproszonych gości. Dbamy o każdy szczegół imprezy. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji!