Imprezy firmowe Rzeszów zorganizujesz w Kulisach!

imprezy firmowe rzeszów blog.kulisy.rzeszow.pl

Imprezy firmowe Rzeszów zorganizujesz w Kulisach!

Zastanawiasz się, gdzie urządzić imprezę firmową w Rzeszowie? Chcesz zintegrować swoich pracowników albo po prostu świętować jeden z sukcesów swojej firmy w gronie osób, które się do niego przyczyniły? Zapraszamy do restauracji Kulisy w hotelu Falcon. Imprezy firmowe Rzeszów to nasza specjalność. Organizujemy spotkania na najwyższym poziomie i dbamy o ich każdy szczegół!

Menu dopasowane do preferencji

Z przyjemnością współpracujemy z Klientami biznesowymi. Nasz szef kuchni tworzy odważne propozycje dań, które zebraliśmy w menu a la carte, lunch menu czy też menu pizza. Kulisy są również certyfikowaną restauracją bezglutenową. W trosce o dietę naszych gości serwujemy dania wegetariańskie i wegańskie, używając najwyższej jakości składników. Układając menu na imprezę firmową, bierzemy pod uwagę preferencje wszystkich zaproszonych na nią osób. Zawsze staramy się doradzić naszym Klientom w wyborze najlepszych dań i przekąsek, a także słodkości na imprezę firmową. Sugerujemy także najlepszy sposób ich podania.

Dodatkowe atrakcje podczas spotkania

W naszym hotelu odbywają się liczne eventy, warsztaty i spotkania, w których można brać udział na co dzień. Organizujemy także specjalne atrakcje na imprezy firmowe. Występy kabaretowe, stand-upy, koncerty, pokazy iluzjonisty i inne wydarzenia urozmaicają każde spotkanie i sprawiają, ze przebiega w przyjemnej, luźnej atmosferze. Zaplanujemy wraz z Tobą przebieg każdej imprezy firmowej, a następnie zadbamy o realizację wszystkich jej punktów. Doradzimy również najlepsze rozwiązania, które sprawią, że impreza będzie długo wspominana przez jej uczestników.

Imprezy firmowe Rzeszów – Kulisy z ofertą dla biznesu

W restauracji Kulisy zadbamy o wizerunek Twojej firmy i integrację jej pracowników. Nowoczesny wystrój, doskonałe menu, obsługa na najwyższym poziomie – wszystko to sprawia, że wiele firm decyduje się na organizację u nas spotkań i imprez firmowych. Zapraszamy także na biznes lunche, które są świetną okazją do rozmów z klientami, spotkań ze współpracownikami albo do zrobienia sobie chwili przerwy podczas wyjazdu służbowego. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy również specjalny pakiet biznesowy w hotelu Falcon – nocleg w jednym z naszych pokoi ze śniadaniem w cenie. Nasza kompleksowa oferta dla biznesu na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom!