Dobre jedzenie Rzeszów – jeśli lunch to tylko w Kulisach!

dobre jedzenie rzeszów blog.kulisy.rzeszow.pl

Dobre jedzenie Rzeszów – jeśli lunch to tylko w Kulisach!

Zawsze jest pora na zjedzenie pysznego, ciepłego posiłku. Lunch zapewnia energię na dalszą część dnia i pomaga skoncentrować się w pełni na obowiązkach. Zapraszamy więc do Kulis, gdzie każdego dnia serwujemy zdrowe, dwudaniowe lunche. Szef kuchni restauracji Kulisy codziennie zaskakuje gości nowym zestawem, który sprosta wymaganiom nawet największych smakoszy!

Restauracja Kulisy – u nas zjesz zawsze smacznie i zdrowo

Restauracja Kulisy to miejsce, w którym zjesz zawsze smaczny i zdrowy posiłek. Oferujemy menu a la carte, menu pizza, menu kids, a także menu bezglutenowe. Kulisy są certyfikowaną restauracją bezglutenową w Rzeszowie. Chętnie przyrządzimy dla Ciebie dania zgodne z Twoją dietą. Nasze propozycje łączą tradycyjne smaki z ich nowoczesnym wydaniem. Szef kuchni restauracji Kulisy oferuje odważne dania, które na talerzu tworzą oryginalną kompozycję smaków. Ich estetyka również przyciąga uwagę naszych gości. Dania w restauracji Kulisy oddziałują na wszystkie zmysły. Zachwycają zarówno wyglądem, aromatem, jak i doskonałym smakiem.

Codziennie inny zestaw na lunch

Oprócz dań z karty, codziennie serwujemy inny zestaw na lunch. Znajduje się w nim zupa oraz danie główne. Na pyszny lunch zapraszamy w godzinach od 12:00 do 17:00. Nie ważne czy masz akurat przerwę w pracy, spotykasz się z klientem biznesowym czy po prostu chcesz zjeść lunch z przyjaciółmi – koniecznie zajrzyj do Kulis. To, jaki zestaw dnia przygotowaliśmy na każdy dzień znajdziesz w naszym lunch menu. Każdego dnia staramy się zaskakiwać gości nowym pomysłem na pyszny lunch w Kulisach.

Dobre jedzenie Rzeszów to specjalność Kulis

Interesuje Cię tylko dobre jedzenie, które oferowane jest przez restauracje w Rzeszowie? Oczekujesz czegoś więcej niż zwyczajnie serwowane dania, takie same jak wszędzie? Jeśli już raz spróbujesz naszej kuchni, z pewnością na długo zapadnie Ci ona w pamięci. W dodatku w naszej restauracji tworzymy przyjemną atmosferę, która sprzyja spotkaniom i wpływa na komfort gości. Nowoczesna aranżacja, wspaniałe jedzenie, niepowtarzalny klimat – to znaki rozpoznawcze Kulis. Znajdziesz nas w Hotelu Falcon, zaledwie 3 minut od centrum miasta.