Dlaczego warto urządzić chrzciny Rzeszów w Kulisach?

chrzciny Rzeszów - kulisy.rzeszow.pl

Dlaczego warto urządzić chrzciny Rzeszów w Kulisach?

Przyjęcia z okazji chrzcin dziecka coraz częściej są urządzane w lokalach zamiast w domach. Ma to wiele zalet, do których należy z pewnością kompleksowa obsługa, jak i piękna aranżacja sali. Restauracja Kulisy oferuje profesjonalną organizację chrzcin. Dbamy o każdy szczegół imprezy. Dzięki temu chrzciny Rzeszów są niezapomnianym przyjęciem dla gości, jak i rodziców dziecka. Jakie jeszcze korzyści ma organizacja przyjęcia w Kulisach?

ELEGANCKA ARANŻACJA

Restauracja Rzeszów Kulisy została zaaranżowana według najnowszych trendów. Wnętrze jest jasne, przestronne, wypełnione białymi meblami, roślinami. Na ścianach zastosowaliśmy aplikacje z cegły, które ocieplają wizerunek restauracji. Dodatkowo na każdą imprezę okolicznościową dekorujemy jej salę. Zawsze bierzemy pod uwagę preferencje i gust klientów, którzy decydują się na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Kulisach. Tworzymy zarówno wyjątkową oprawę całej restauracji, jak i w estetyczny sposób nakrywamy do stołów. Elegancko i apetycznie podane są także dania serwowane przez naszego szefa kuchni. Ich piękna kompozycja na talerzu sprawia, ze goście nie mogą się doczekać, aby ich skosztować.

Menu do wyboru

Wiemy, że różne są gusta i oczekiwania naszych gości. To dlatego przygotowujemy trzy propozycje menu do wyboru na imprezy okolicznościowe Rzeszów. Oczywiście można je odpowiednio modyfikować, by w pełni Ci odpowiadały. W każdym wariancie znajduje się obiad z deserem, kolacje, a także zimna płyta z przekąskami. Co więcej oferujemy także słodki akcent każdej imprezy w postaci ciast pieczonych, ciasteczek, owoców, mini deserków. Do wszystkich opcji można domówić tort, który z chęcią wykonamy wraz z napisem dla Twojego dziecka. Dla gości możemy również skomponować szyszki ze słodkościami, które będą stanowić podziękowanie i przypomną im o uroczystości w domu.

Specjalne menu dla dzieci

Nie zapominamy również, ze na chrzcinach gośćmi będą dzieci. Dla nich przygotowujemy specjalne, mniejsze porcje oraz zamienniki potraw, które mogą im nie smakować. W naszym menu również na co dzień znajdują się propozycje dań dla dzieci w menu kids, a w nim rosół z makaronem, naleśniki z serem na słodko lub czekoladą albo panierowane fileciki z frytkami i surówką z marchewki. Restauracja Rzeszów Kulisy posiada również specjalny kącik dla dzieci, w którym mogą się bawić po zjedzonym posiłku, a nawet taras i ogród, gdzie można z nimi wyjść i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Piękne zdjęcia w ogrodzie

Jeśli mowa o wyjściu na taras czy ogród, to przy okazji są one świetnym miejscem do zdjęć z okazji chrzcin. Tą ważną uroczystość należy uwiecznić, aby można było ją wspominać i kiedyś pokazać dziecku pamiątkowe fotografie. Zdjęcia na naszym komfortowo urządzonym tarasie lub zielonym ogrodzie zawsze wychodzą pięknie. Będą więc idealne do albumu ze chrztu świętego. Chrzciny Rzeszów w Kulisach z pewnością spełnią więc Twoje wszelkie oczekiwania.

Chrzciny Rzeszów? Zapraszamy do Kulis!

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, zarówno na imprezy okolicznościowe Rzeszów, w tym chrzciny Rzeszów, wesela, jak i na co dzień. Kulisy to restauracja przyjazna dla dzieci, a także miejsce spotkań, w którym zawsze można zjeść smaczny posiłek, wypić aromatyczną kawę, rozkoszować się pysznym deserem. Chrzciny Rzeszów w Kulisach to gwarancja udanego przyjęcia pod każdym względem. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty – wystarczy się z nami skontaktować.