Chrzciny Rzeszów – przyjęcie dla dziecka w Kulisach

chrzciny Rzeszów blog.kulisy.rzeszow.pl

Chrzciny Rzeszów – przyjęcie dla dziecka w Kulisach

Chrzest Święty dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu jego rodziców, jak i ich bliskich czy przyjaciół. Warto go więc uczcić smacznym obiadem w przyjemnej atmosferze. Przyjęcie z okazji chrztu najlepiej urządzić w eleganckiej restauracji. Restauracja Kulisy jest jedną z nich. Nowoczesna aranżacja, pyszne dania, świetna lokalizacja – to nasze najmocniejsze strony!

Jak wybrać najlepszy lokal na chrzciny?

Coraz więcej osób decyduje się na organizację przyjęcia z okazji chrztu w restauracji. Dzięki temu podczas przyjęcia mogą czuć się jak goście, a nie zajmować się urządzenie chrzcin od podstaw oraz późniejszym serwowaniem dań. Chrzciny w restauracji pozwalają wspólnie z nimi świętować i spędzić miło ten wyjątkowy dzień. Wybierając restaurację na chrzciny, trzeba jednak dobrze się zastanowić. Istotna jest jej lokalizacja, bo przecież nie chcemy podróżować z dzieckiem na drugi koniec miasta oraz serwowane przez nią jedzenie. Warto przemyśleć czy na przyjęciu będą inne dzieci, dla których trzeba przygotować specjalne menu, a także zorganizować im w jakiś sposób czas wolny, aby rodzice mogli spokojnie zjeść i porozmawiać. Poza tym wystrój restauracji powinien być estetyczny i przypaść nam do gustu. W lecie mile widziane jest wyjście na taras, gdzie będzie można odetchnąć świeżym powietrzem, a na tle zieleni zrobić pamiątkowe zdjęcia. W zimie dużego znaczenie nabiera aranżacja lokalu, która powinna być komfortowa i odpowiednia do zdjęć wykonywanych w środku.

Kulisy – restauracja przyjazna dla dzieci!

W naszej restauracji często urządzane są przyjęcia z okazji Chrztu Św. Z przyjemnością przygotowujemy menu dla dorosłych i dla dzieci. Na co dzień również serwujemy posiłki ze specjalnego Menu Kids – pyszny rosołek z makaronem, naleśniki czy fileciki z frytkami i marchewką. W naszej restauracji znajduje się ponadto kącik zabaw dla dzieci. Najmłodsi goście mogą po zjedzonym posiłku miło spędzić w nim czas. Dysponujemy wyjściem na taras w sezonie letnim, a w zimie zachęcamy do robienia zdjęć w restauracji. Jej elegancki wystrój doskonale pasuje do uroczystości, a także gwarantuje komfort i wygodę wszystkim gościom.

Chrzciny Rzeszów w restauracji Kulisy

Zapraszamy do rezerwacji lokalu na chrzciny. Chętnie zajmiemy się organizacją imprezy z okazji Chrztu Świętego Waszego dziecka. Podamy smaczny obiad z deserem oraz słodkości i przekąski. Nasza miła obsługa doradzi dobór dań oraz zadba o estetyczny wystrój sali i przyjemną atmosferę podczas przyjęcia. Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu.