5 kroków do wyjątkowego przyjęcia weselnego

5 kroków do wyjątkowego przyjęcia weselnego

Każdy z Was ma własne wyobrażenie, jak ten dzień powinien wyglądać. Zapewne w euforii o zorganizowaniu przyjęcia weselnego część z Was pomyślała: Zróbmy wielkie greckie wesele! Ślub i wesele to uroczystość, którą będzie się wspominać przez całe życie. Dlatego warto wiedzieć, jakie kroki podjąć, aby zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla bliskich. Oto kilka wskazówek.

Po pierwsze styl przyjęcia…

Stając przed organizacją tego wyjątkowego dnia, warto odpowiedzieć sobie na pytanie — jak ma wyglądać przyjęcie? Oczywiście sprawa ta zależy głównie od charakteru i osobowości Pary Młodej. Jeżeli Pan i Pani Młoda lubią nieszablonowe rozwiązania może, warto zaskoczyć kolorem garderoby i sali weselnej? Przewodni temat powinien dotyczyć całego przyjęcia, czyli wystroju, muzyki i każdego detalu, który zapadnie Gościom w pamięć. Warto czasem poradzić się także doświadczonych osób, które mogą pomóc przy organizacji. To często profesjonalni Konsultanci Ślubni służą dobrą radą i pomysłem. Ponadto potrafią zaskoczyć rozwiązaniem, przedstawić panujące trendy i wysłuchać przyszłych małżonków. To bardzo ważne, ponieważ ten dzień powinien być wyjątkowy i odzwierciedlać Was i Wasze osobowości.

Po drugie wybór sali na przyjęcie…

Jeżeli styl przyjęcia zostanie uzgodniony, warto przyjrzeć się bliżej wnętrzom sal, które mogą dodatkowo zainspirować. Szukając odpowiedniego miejsca na przyjęcie warto zwrócić uwagę na stałe elementy sali oraz dekorację, które są zapewnione w ofercie. Istotna jest także przestrzeń wokół obiektu, którą można dodatkowo wykorzystać i odpowiednio zaaranżować. Letnie atrakcje na zewnątrz, plac zabaw dla dzieci, a może mała sesja zdjęciowa w zimowej scenerii ogrodu? Pomysłów jest wiele…

   

Restauracja Kulisy – Wystrój sali weselnej

W Restauracji Kulisy zapewniamy Parom Młodym wszystko, co najważniejsze. Dbamy o każdy detal wystroju, służymy radą i bogatym asortymentem dodatków, które uświetnią ten szczególny dzień. Wnętrza sali zaprojektowane są tak, by każda Para Młoda mogła przygotować wesele w swoim ulubionym motywie. Dużym atutem jest piękna przestrzeń wokół Restauracji oraz nowoczesny Hotel Falcon, dzięki któremu nie musisz martwić się o nocleg swoich gości.

Restauracja Kulisy – Stół Państwa Młodych

Po trzecie dekoracje…

Prawdziwe jest powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach! Piękne kwiaty i dekoracje, tego nie może zabraknąć na wyjątkowym przyjęciu. Najważniejsze, żeby wszystkie elementy pasowały do siebie i były zgodne z osobowością przyszłych małżonków. Poniżej kilka sprawdzonych inspiracji.

Restauracja Kulisy – Świeże Kwiaty

Kwiaty nigdy nie wychodzą z mody! A szczególnie te świeże, których zapach będzie rozchodził się po całej sali. Można nimi zaakcentować stół Państwa Młodych, wpasować w wystrój szwedzkiego stołu, udekorować wszystkie stoły gości.

Ciekawym pomysłem są aranżacje świetlne. Świec nigdy za wiele, wysokie kandelabry w stołach Gości bądź ustawione lampiony przy stole Państwa Młodych stworzą romantyczny nastrój. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia!

Po czwarte menu weselne…

Menu weselne powinno być przede wszystkim dobrane z myślą o Gościach. Jeżeli Para Młoda ma swoje autorskie propozycje warto, aby je zaproponowała Restauracji. Restauracja Kulisy chętnie wzbogaca menu weselne Par Młodych o ich dodatkowe sugestie, tak aby spełnić wszystkie weselne marzenia! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Restauracja Kulisy – Menu weselne

Danie wegetariańskie, specjalne menu bez glutenu lub zdrowe wersje dań dla Gości dbających o linie – to i nie tylko możemy zaproponować! Nasi kucharze to eksperci, lubiący wyzwania, doświadczeni specjaliści w przyrządzaniu dań bezglutenowych oraz niskokalorycznych. Co więcej, w Kulisach gotuje się z myślą o wszystkich, dlatego ustalając menu weselne, możemy pochwalić się odpowiednimi i sprawdzonymi daniami dla najmłodszych, które trafią w ich gusta!

Restauracja Kulisy – Słodkie menu

Dzięki aromatycznym daniom zabierzcie swoich Gości w niezwykłą kulinarną podróż. Świetnym rozwiązaniem są stoły tematyczne z tradycyjnymi przekąskami bądź lekkimi bufetami sałatkowymi.

Po piąte atrakcje przyjęcia…

Pary Młode prześcigają się w pomysłach na zapewnienie swoim Gościom dodatkowych atrakcji podczas przyjęcia weselnego. Pokazy tańca, występy wokalne, pokazy fajerwerków, wypuszczanie lampionów i nie tylko. Warto z tego skorzystać, ale zdecydować się na jedną z nich, gdyż noc jest zbyt krótka, a to Wy jesteście przede wszystkim główną atrakcją wesela!

Lubimy wychodzić poza schematy! W Restauracji Kulisy wsłuchujemy się w marzenia Par Młodych, nadając organizowanym przez nas przyjęciom urzekającą oprawę. Nasi Konsultanci Ślubni oraz cała obsługa przyjęcia weselnego dzięki swojemu doświadczeniu i pozytywnemu nastawieniu, pomagają zrealizować wszystkie marzenia. Potrafią sprawić, że przyjęcia weselne w Restauracji Kulisy stają się miłym wspomnieniem na wiele lat. Wierzymy, że nasze wskazówki będą przydatne przy organizacji wyjątkowego przyjęcia weselnego.

Powodzenia!